//-->

Firma

"BeZet" to polska, krawiecka firma rodzinna, produkująca od lat odzież według standardów światowej mody. Powstaliśmy w 1982 roku i od tego momentu nieustannie poszerzamy oferowany przez nas asortyment, zdobywając coraz liczniejszą rzeszę zadowolonych klientów detalicznych i hurtowych. Na początku swojej działalności specjalizowaliśmy się w szyciu odzieży młodzieżowej, sportowej (spodnie z dżinsu i sztruksu), odzieży dziecięcej (kombinezony, spodenki ogrodniczki)odzieży męskiej (spodnie, kurtki). Na zamówienie klientów hurtowych szyliśmy również odzież damską (sukienki, garsonki, bluzki). W późniejszym okresie zajęliśmy się szyciem odzieży wierzchniej, tj. kurtek damskich w dużych rozmiarach i  kurtek męskich. W swojej kolekcji posiadamy ubiory o bogatej kolorystyce i wzornictwie w wielu rozmiarach dla panów i pań na wyjścia wizytowe i na co dzień.


Firma zajmuje się również świadczeniem usług w zakresie przeszyć, zarówno dla odbiorców krajowych jak i zagranicznych. Do tej pory szyliśmy dla odbiorców z Niemiec, Francji, Anglii i Polski.


Jesteśmy prężna, nieustannie rozwijającą się firmą odzieżową, stawiającą na kreatywność swoich projektantów i zadowolenie klientów. Produkowane przez nas ubiory stanowią umiejętne połączenie najnowszych trendów światowej mody z nieprzemijającą, uniwersalną klasykę. Nasze wyroby coraz powszechniej pojawiają się na polskich ulicach, znajdując uznanie u koneserów mody przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu noszenia. Odzież z logo "BeZet" to nowoczesny styl w klasycznym wydaniu, przystępne ceny oraz zadowolenie potencjalnych klientów krajowych i zagranicznych!


radio internetowe